KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13592277
nr 1359 2277
Jan Naliwajko
(f. 1938), Sverige
Signerad. Akvarell, 70x50 cm
Jan Naliwajko, född 1938 i Vilna, Litauen. målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:19:49
8/11 23:20:25
600 kr
9/11 00:00:24
Jan Naliwajko
Läs mer om Jan Naliwajko